Sıkça Sorulan Sorular

İlk defa Mobil Ödeme Bozdurma işlemi yapacaksanız bu sayfayı incelemenizi tavsiye ederiz. Merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Bozdurmobil.com ne kadar güvenilir ?

Bozdurmobil.com

olarak  bozum işlemlerinde kesinlikle aracı olarak Oyun Stream sitelerini kullanmıyoruz. Sitemiz üzerinde yapılan bütün işlemlerde Google Play Store ödeme sistemini kullanmaktayız. Bütün işlemler % 100 kayıt altında ve güvenlidir.

Bozdurmobil.com

olarak sadece sitemiz üzerinden işlem yapmaktayız Skype, Whatsapp üzerinden işlem yapmamaktayız!.

 Ayrıca Hakkımızda bölümünden şirket bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Mobil Ödeme Bozdurma işlemi ne kadar sürmektedir ?

Mobil ödeme bozdurma işlemleri ortalama 5 dakika sürmektedir.

Vodafone  Mobil Ödeme nasıl aktif ederim ?

Hattınızı Vodafone Mobil Ödeme Servisi’ne açmak veya kapamak ücretsizdir. Hattınızı Mobil Ödeme‘ye açmak için “MOBILODEME AC“, kapatmak için “MOBILODEME KAPAT” yazıp 7878’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme nasıl aktif ederim ?

Hattınızı Turkcell Mobil Ödeme Servisi’ne açmak veya kapamak ücretsizdir. Hattınızı Mobil Ödeme‘ye açmak için MOBILODEME AC yazıp 2222’ye ücretsiz sms gönderebilirsiniz.Hattınızı Mobil Ödemeye kapatmak için Müşteri Hizmetleri’ni 0850 622 60 60 arayabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme nasıl aktif ederim ?

Hattınızı Turk Telekom Mobil Ödeme Servisi’ne açmak veya kapamak ücretsizdir. Hattınızı Mobil Ödeme‘ye açmak için MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’E ücretsiz sms gönderebilirsiniz.Türk Telekom Mobil hattınızı Türk Telekom Mobil Ödeme kullanımına kapatmak için MOBILODEME IPTAL yazıp 5555’ekısa mesaj atabilirsiniz.